Üçkelleak Tarım, ekincilik makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Peş Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri bâtınin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine muvafık olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Munis alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve barınma havaını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanoğlu ilkel ekincilik halletmeye kelleladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok bayağı bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını hakkındalayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit istek ve ekincilik bölümünün derece derece çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile yanında vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri üzere ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana için farklılıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Antrparantez sadece ekincilik bölümü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile derece derece artmaktadır.

Üçkelleak Tarım , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve mürtefi üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en eksiksiz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile devimsel ve bileklü âdemoğlu deposuna mevla olan Üçkelleak Tarım, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış kadir sağlayan Üçkelleak Tarım; kesif Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını ruzuşeb yükseltmektedir. Geceli gündüzlü tekâmül ve sıfır yanlışlık üretim sistemi, Üçkelleak Tarım ürünlerinin hem il süresince hem bile il dışında güvenilerek kullanılmasının kellelıca nedenidir. Üçkelleak Tarım, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde demıtlamıştır.

Üçkelleak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin muvafık ve tartılı bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi ehliyetli ve akıllıca bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz kemre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde henüz azca efor harcama ederek çok henüz esenlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok henüz esenlıklı lafır ve toprağınızdan henüz ziyade ürün ve zerzevat elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bâtınin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz verimli bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en kocaman ihtiyaçları olan besin maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz verimli gerilar elde edebilirsiniz.

Üçkelleak Tarım olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör Peş Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine üstlenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden üstlenmek ve muntazır bir damperli kamyona evet da celi bir trap hafriyatsına boşamak bâtınin yaygın olarak kullanılır. Peş yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden üstlenmek mümkündür. Peş yükleyiciler alelumum istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden üstlenmek bâtınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı üzere alanlara boşamak bâtınin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıeşlabilir bir bandajlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğemektirilebilir ve birbunca ağababaşmanla da koskocamanletilebilir. Asıl daşenler alelumum hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara için nispetle düşük maliyetleri ve çok cephelilükleri bile eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler bâtınin yeğleme edilebilecek birbunca üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem bile kalite olarak avantaj esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden Üçkelleak Tarım’ın eğin yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek vukuf sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin tahsil ve balyalama emeklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu örgülması emeklemlerini sağlayan bir makinedir. Üçkelleak Tarım olarak Ot Icma Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Ağızotu muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik esnasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında ilgi etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine ilgi edilmediği dönem hayvanın mazotü ve etinden randıman düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslemelik esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm gıdaları hareketsiz seferde alabilir ve henüz eksiksiz beslenebilir. Ağızotu karmanın örgülması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek henüz eksiksiz beslenmesine böylece henüz ziyade randıman almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Ağızotu Katışık Makinaları da Üçkelleak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkelleak Tarım olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu üzere en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (Standart) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi örgüsı ensesi kalın ve verimli bir zirai üretim bâtınin kocaman avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı bâtınin önemli bir köprü emeklevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz eksiksiz durumlara gelmesi bâtınin zirai ihracat noktasında Üçkelleak Tarım olarak tüm çdüzenışanlarımızın ulamasıyla yanında
Üçkelleak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir