OKX, kullanıcı deneyimi, varlık güvenliği, taşınabilir aplikasyon ve canlı dayanak deneyimi olan en itimatlı kripto borsaları ortada mekân düzenır. Kullanıcı sorunlarını çözmeye odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren borsa, canlı dayanak sayfası üzerinden 7/24 kullanıcı sorunlarını çözer. Düzen başarımı açısından son derece âlâ bir platform olan OKEX, bu özelliği sebebiyle piyasanın mobilize evetğu dönemlerde bile herhangi bir donma evetşamaz. OKX itimatlı mi? sorusuna yanıt olabilecek taşınabilir uygulaması ile de kullanıcılarını destekleyen platform, emniyet katmanları ile kullanıcılarını destekler. OKX’e kayıt olan kullanıcılar, sistemi tam olarak kullanabilmek kucakin kimlik belgesi doğrulaması yapmak zorundadır. AML politikalarına için faaliyet fail borsa, etkinlik gösterdiği ülkelerin seçimına orantılı şekilde faaliyet fiyat. OKX kripto borsası itimatlı bir borsadır. Çoklu gönül desteği sunması sebebiyle birfena ülkeden yatırımcının rahatlıkla kullanabilmesi, platformun itimatlı bir vadi bulunduğunu gösterir. Tarafsız kripto varlık borsaları derecelendirme platformu cer.live OKX değerlendirme raporlarında A emniyet sertifikasına mevla, penetrasyon testi, fonların hunıtlanması ve yanlış ödülü kategorilerinde sükselı bir isim olarak değerlendirilir.

OKX Türkiye’de Yasal mı? OKEx (OKX), toptan ölçekte etkinlik gösteren bir kripto varlık borsasıdır. Faaliyette evetğu bütün ülkelerde ülkelerin seçimına orantılı şekilde faaliyet etmektedir. Türkiye’de de çok sayıda kullanıcısı mevcut borsa, kullanıcılarının tam olarak muamele yapabilmeleri kucakin kimlik belgesi doğrulaması şpeşı koymaktadır. KYC doğrulaması yapmayan kullanıcılar, jurnal çilk teşrin limiti ve varlık yatırma kısıtlaması ile karşı zıtya kalmaktadır. OKEx’e Kimlik Bilgilerini özgülemek Sağlıklı mi? Kimlik doğrulaması, dijital birfena uygulamada maksut bir şeydir. Bankalarda, Forex piyasalarında ve itimatlı kripto varlık borsalarında bu şpeş aranmaktadır. KYC doğrulaması istenmesinin taban sebebi; kötü varlık aklama ve yıldırıü finanse ika suçları ile mücadele geçirmek ve kullanıcı varlıklarını güvence altına kabul etmek amacıyladır. OKX Kimlik Bilgilerini Paylaşır mı? Kimlik bilgileri yani şahsi veriler, OKEx aracılığıyla özel olarak saklanmaktadır. Üçüncü şilenmeıslarla paylaşılması durumu kal konusu değildir. Ancak müddeiumumilik hükümı ile incelenmeye düzenınması müstelzim kişilerin bilgileri, OKEx aracılığıyla sadece alakalı birimlerle paylaşılabilmektedir.

Bitcoin’in öncülük ettiği kripto paralar, 2009 seneından beri internet teknolojisinin teceddütçi bir uygulaması olarak önemli bir büyüme ön ettiler. Hasetmüzde, cihan çapında onlarca ülkede milyonlarca Bitcoin ve öbür dijital varlık kullanıcısı bulunmaktadır. Temelde yatan Bitcoin çışitalı blok zinciri teknolojisi topluma çok majör katkı elde etmiştır. Çok sayıda ünlü nefer Bitcoin’in internetin icadı ile aynı önemde bulunduğunu düşünmektedir. Aynı kişilerin majör bir kısmı Bitcoin ve temelindeki blok zinciri teknolojisinin “mal internet”inin temelini oluşturduğunu ve kürevi mal sistemini yeni baştan inşa ika potansiyeline mevla bulunduğunu düşünmektedir.

OKX olarak blok zinciri teknolojisinin, alım-satım işçiliklemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına, verimliliği arttıracağına ve kürevi iktisat üzerinde önemli bir etkiye mevla olacağına itikatıyoruz. İnovasyonlarımızı sürdürmek, müşteri deneyimi vadiında kendimizi imar etmek ve dünyayı değişçiliktirecek şeyler saksıarmak kucakin çdüzenışıyoruz.

Teknolojilerimiz
Emniyet hep önceliğimizdir. OKX, GSLB’yi, dağıtılmış sunucu kümelerini ve henüz birfena vürutmiş teknolojiyi kullanarak; web arayüzü ve taşınabilir aplikasyon yoluyla dijital varlık işçiliklemleri kucakin emniyetli, istikrarlı ve itimatlı bir zemin katkısızlar. Başkaca, sektördeki en âlâ düzen-sat deneyimini yollamak kucakin müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine için ürünler yaratıyor ve vüruttiriyoruz.

okex kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir