Taşınabilir ödeme sistemi, yoğaltıcı gruplarının alışdoneş tahsilatlarını GSM operatörleri sebebiyle gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme likit sistemi ile Ödeme sahip olmak isteyen zevat, Ödeme esnasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip alışdoneş alışverişlemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme sebebiyle bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı kanal bakiyesi ise krediden düşüş yapılır. Bunun canipı gün iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan mobil ödeme sistemi, temassız pozlar sebebiyle bile gerçekleştirilebilir. Bu alışverişlemde mobil temassız ödeme ve NFC özelliği küşade kâin para kartları ara buluculığı sebebiyle olabilir.

Taşınabilir Ödeme Sistemi sebebiyle Satışlarda Artış Yakalama
E-ticaret ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri makul bir oranda kişilere seslenme değer. İşletme yerlerinin amaç kitlelerinden kâin yoğaltıcı gruplarının alışdoneş alışdemeviklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı yoğaltıcı gruplarının para ve banka anaçı yöntemi ile alışdoneş yapmayı yeğleme ederken para anaçı ve banka anaçı bulunmayan zevat ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT veya mobil ödeme bozdurma yöntemi üzere seçenekleri yeğleme ederek alışdoneş yamayı yeğleme değer.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya temelladığından itibaren bu sistemi kullanan çok bir araba erkek ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazısı da e-ticaret sitelerinde bu tür ödeme yöntemini harcamak lüzum. şu demek oluyor ki kısaca bahsetmek icabında mobil ödeme sistemi görev meydan e- ticaret firma yerleri ulaştığı amaç kesime bir yeni kategori henüz eklemeyi başarmıştır. Bu da pres yerlerinin satımlarında enseış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- ticaret sitenizde mobil ödeme bozumu sistemine görev vererek, amaç kitlenizde kâin kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satımlarınızda henüz çok enseış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir