Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çdüzenışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, orantı ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Tutum bölümünde öğrenim görmüş, arkası sıra Bilkent İşletme Olgun Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Kırayler” hareketi hayata evveltir. Bir sene sürmesi planlanan akım olağanüstü ilişkin görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en makro şebabet hareketi olarak 2,5 sene sürerek aleladeöteü bir beklımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Eğitim Bakanı, Cahillik Spor Bakanı ve YÖK Resi beyı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal sorunların çözümü için tarihlerinde ilk el protokol imzalatarak toplumsal konularda yanında akım etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş canında birhayli farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Amerikalıın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile kıstak eğitimi almıştır. Burayı da makro bir muvaffakiyetyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi alim Hasanoğlu; uluslararası projelere bile önem vererek birhayli proje ve çdüzenışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri konularında birhayli muvaffakiyetlı çdüzenışmaya imza atmıştır.
Yine ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hernesne Sevgiyle Başlar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki farkındalığı arttırarak tüm toplumun, sanatkârların, sporcuların ve ünlü adların desteğini bile almıştır. Bu çdüzenışmaların sonucunda Dünyanın en makro kurumlarından olan IPA World aracılığıyla Amerika ve öbür ülkelere prototip gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan icazet istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun başlangıçkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz için kibir kaynağı olmuşlardır.
Antrparantez Kerem Hasanoğlu; birhayli vakıf ve uluslararası tesisa, çdüzenışmalar ve projeler konusunda hamil vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir